Telimena

Togi adwokackie, prawnicze, radcowskie – Łódź

Gdzie kupić togę w Łodzi? W Telimenie!

Od kilkudziesięciu lat prężnie działamy na rynku krawieckim. Wysoka jakość usług, materiałów oraz obsługa klienta zawsze były dla nas priorytetem. Dlatego jeśli mieszkasz lub pracujesz w Łodzi, skontaktuj się z nami.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • togi adwokackie;
  • togi prawnicze;
  • togi radcowskie.

Wiedząc, jak ważny jest dobry wygląd w pracy prawnika czy radcy prawnego dbamy o każdy detal w naszych produktach. Staranne wykończenie, doskonale prezentujące się materiały (nie gniotące się), starannie wykonane hafty – to wszystko wpływa na Państwa wizerunek – wizerunek profesjonalisty.

Toga prawnicza – jak dobrać?

Wszystkie togi szyjemy na zamówienie. Chcemy, aby czuli się w nich Państwo komfortowo. Dlatego też wprowadziliśmy delikatne różnice w krojach: togi dla mężczyzn oraz togi dla kobiet. Każda z nich uwzględnia oczywiście rozporządzenie Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczące wyglądu tog.

Każda toga adwokacka lub toga radcowska może być uzupełniona dodatkami, takimi jak haft lub żaboty. Nie muszą zatem jeździć po Łodzi i szukać dodatków do togi, bo u nas mamy wszystko.

Oferujemy także wygodne pokrowce na nogi, dzięki czemu są one odpowiednio zabezpieczone podczas podróży. Dzięki wygodnym rączkom i możliwości złożenia go na pół, transport jest bardzo wygodny i prosty.

Zapraszamy do składania zamówień przez nasz sklep internetowy.

 

W ofercie posiadamy togi:

adwokackie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/adwokackie/

radcowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/radcowskie/

prokuratorskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/prokuratorskie/

sędziowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/sedziowskie/