Telimena

Togi prawnicze, adwokackie, radcowskie – gdzie kupić Wrocław

To, jak powinna wyglądać toga prawnicza czy toga radcowska, precyzują rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Są pewne cechy, jakie mają być spełnione w każdym przypadku, ale stroje poszczególnych marek różnią się pod względem szczegółów i jakości zastosowanych materiałów. Ponieważ toga adwokacka ma dodawać pewności siebie, podkreślać status i profesjonalizm, należy skupiać się tylko na tych z najwyższej półki. Gdzie kupić togę?

Producent z wieloletnim doświadczeniem

Dobrą propozycją są togi prawnicze marki Telimena. Jesteśmy od przeszło 50 lat na rynku, a naszą specjalnością są togi radcowskie, adwokackie, sędziowskie. Dbamy, aby były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Starannie dobieramy tkaninę, krój i dodatki. Wśród tych ostatnich wymienić można plisowane żaboty z zatrzaskami pozwalającymi na szybkie przypięcie do togi. Oprócz tego na todze mogą być haftowane inicjały właściciela. Proponujemy również pokrowce ułatwiające przewożenie togi. Z naszej oferty korzystają m.in. prawnicy z Wrocławia.

Togi prawnicze dla kobiet i mężczyzn

Chcemy, aby w naszej odzieży każdy czuł się dobrze, dlatego naszą ofertę podzieliliśmy na togi adwokackie i prawnicze dla kobiet i mężczyzn. Proponujemy fasony odpowiadające sylwetce i proporcjom ciała. Dzięki temu doskonale się układają, świetnie prezentują i nie krępują ruchów. To z kolei pozwala w pełni skoncentrować się na obowiązkach. Jesteśmy przekonani, że zarówno jakość ubrań, jak i profesjonalna obsługa usatysfakcjonuje nawet wymagających Klientów.

 

W ofercie posiadamy togi:

adwokackie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/adwokackie/

radcowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/radcowskie/

prokuratorskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/prokuratorskie/

sędziowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/sedziowskie/