Telimena

Togi prawnicze, adwokackie, radcowskie – Bydgoszcz

Togi prawnicze – gdzie kupić togę w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie kupić togę prawniczą? Od ponad 20 lat odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasza marka odzieżowa ma przeszło 50-letnią tradycję. Działamy na terenie Bydgoszczy, ale obsługujemy prawników z całego kraju. Od dwóch dekad szyjemy:

  • togi adwokackie,
  • togi radcowskie,
  • togi prokuratorskie,
  • togi sędziowskie.

Stawiamy na wysoką jakość materiałów, niezwykłą staranność oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie togi prawnicze szyjemy zgodnie z rozporządzeniami Ministra Sprawiedliwości. Proponujemy osobne kroje dla kobiet i mężczyzn. Dbamy o to, aby kobiety czuły się komfortowo w naszych togach. Toga prawnicza dla mężczyzny wyróżnia się elegancją i wygodą noszenia.

Toga prawnicza uszyta na miarę

Każda toga adwokacka jest odpowiednio dopasowana do konkretnej sylwetki. Jednocześnie proponujemy naszym Klientom produkty dopasowane do zróżnicowanych oczekiwań cenowych. Stosowana technologia produkcji sprawia, że każda toga radcowska i adwokacka może być spersonalizowana. Takie podejście odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy togi prawnicze dla początkujących prawników, klasyczne kroje, a także togi klasy premium.

Podczas realizacji każdego zlecenia stawiamy na indywidualne ustalenie jego szczegółów. Proponujemy także szereg dodatków i praktycznych akcesoriów jak żaboty, haft z inicjałami oraz praktyczne pokrowce. Zrealizowaliśmy wiele zleceń dla Klientów z Bydgoszczy i okolic.

Skontaktuj się z nami i zleć szycie togi prawniczej skrojonej na miarę Twoich potrzeb.

 

W ofercie posiadamy togi:

adwokackie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/adwokackie/

radcowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/radcowskie/

prokuratorskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/prokuratorskie/

sędziowskie: https://togi.telimena.com/kategoria-produktu/togi/sedziowskie/