Telimena

Zielona Góra

Gdzie kupić togę, jeśli Twoje miasto to Zielona Góra?

Próbujesz znaleźć miejsce, gdzie kupisz togę? Nie możesz znaleźć niczego wartego uwagi w Zielonej Górze? Nie szukaj dalej! Togi radcowskie, togi adwokackie i inne, szyte na indywidualne, personalizowane zamówienie są dostępne w sklepie online Telimena. Każdy nasz produkt jest zgodny z wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości.

Toga prawnicza szyta dla kobiet

W Telimenie zależy nam, aby togi prawnicze były idealne dopasowane do potrzeb kobiet. Szyjemy z dużą uważnością, uwzględniając w projektach najmniejsze detale oraz szczegóły. Fason dla kobiet powstaje zawsze po dopasowaniu do sylwetki Klientki. Dzięki temu toga nie krępuje ruchów, prezentuje się elegancko, a dzięki personalizacji (np. wyhaftowanym inicjałom) — jest jedyna w swoim rodzaju.

Toga prawnicza szyta dla mężczyzn

Nasza toga prawnicza dla mężczyzn jest przede wszystkim elegancka i wygodna. Dzięki niej zawsze będziesz czuł się pewnie, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdziesz. Na naszej stronie internetowej jesteś w stanie spersonalizować swój strój — dodać haft z inicjałami (czy pełnym imieniem oraz nazwiskiem) oraz dodać pokrowiec.

Togi prawnicze — wybierz sklep online Telimena!

Nieważne, czy twoje miasto to Zielona Góra, Warszawa czy Kraków — jakościowa, skrojona pod Twoje potrzeby toga adwokacka, toga radcowska, prokuratorska czy sędziowska czeka na Ciebie w sklepie internetowym Telimena. Jesteśmy marką odzieżową z wieloletnią tradycją, jedną z niewielu w Polsce. Przekonaj się sam i odwiedź nasz sklep online.